Recent Post

Ja se çfarë rezervon projekti “Artemis” i Audit!

Kreu i dizajnit të Audi, Marc Lichte, thotë se automjeti i ardhshëm autonom që do të dalë nga p

Pesë makinat më të mira familjare sipas AutoTrader

Familjet vijnë në të gjitha format dhe madhësitë ashtu si edhe makinat. Ka shumë opsione, kësh

Ja se cilën nga makinat e tij po shet Post Malone!

Post Malone po shet “Master i Monakos” të tij McLaren Senna XP 2019, e cila është një

Ja sa makina mund të prodhojnë brenda 1 minute kompanitë gjigante

Kina është prodhuesi më i madh i makinave në planet, me rreth 25.7 milionë automjete të prodhua

E pabesueshme! Për shkak të Korona-Virusit, kompania e famshme shet makinat në një tullumbace

Prodhuesi indian Tata Motors, në mënyrë që të minimizonte mundësitë e transmetimit të korona-

Ja se cfare po ben Kia Motors America!

Kia Motors America po tërheq 294,756 automjete nga tregu amerikan per shkak te nje zjarri potencial

Nuk do ta besoni sesa e lehtë është të “hakoni” një Tesla Model X.

Një Tesla e hakuar është “vjedhur” në 90 sekonda falë pajisjes  Bluetooth! •

E pabesueshme! General Motors tërheq mbi 68 mijë makina elektrike

Ditën e premte gjigandi amerikan General Motors ka bërë të ditur se do të tërheqë nga tregu 68

Del në ankand Golfi i prodhuar në vitin 1980 me vetëm 1178 km të përshkruara

Një Golf që ka përshkruar vetëm 1187 km, i prodhuar në 1980 do të dalë në ankand gjatë kësa