Aston Martini prezanton 4 veturat e James Bondit

ardita 0

Aston martin ka treguar katër veturat e markës së tyre që do të përdorë James Bondi në filmin e ri të agjentit 007.

Aston Martin ka njoftuar se për filmin “No Time To Die”, më i riu i agjentit 007, do të përdoren katër vetura të tyre.

Kompania britanike tha se veturat rreshtohen si “e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja”, pasi janë prodhime të të gjitha epokave.


DB5


V8 Vantage


DBS Superleggera


Valhalla