Audi Q7 ndahet në mes nga aksidenti, shpëton mrekullisht shoferi (FOTO)

liridona 0

Duket e pabesueshme, por për fat të mirë shoferi i ka mbijetuar këtij aksidenti të tmerrshëm pasi makina e tij tip Audi Q7 u përplas me një shtyllë.

 

Makina u nda në mes, por për fat të mirë shoferin nuk e gjeti asgjë duke shpëtuar me plagë të lehta.

Shkak i aksidentit ishte shpejtësia shumë e madhe, mbi 200 km në orë.

Drejtuesi humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me shtyllën, duke u ndarë në mes.