ardita

Recent Post

Ja sa makina mund të prodhojnë brenda 1 minute kompanitë gjigante

Kina është prodhuesi më i madh i makinave në planet, me rreth 25.7 milionë automjete të prodhua

E pabesueshme! Për shkak të Korona-Virusit, kompania e famshme shet makinat në një tullumbace

Prodhuesi indian Tata Motors, në mënyrë që të minimizonte mundësitë e transmetimit të korona-

E pabesueshme! General Motors tërheq mbi 68 mijë makina elektrike

Ditën e premte gjigandi amerikan General Motors ka bërë të ditur se do të tërheqë nga tregu 68

Del në ankand Golfi i prodhuar në vitin 1980 me vetëm 1178 km të përshkruara

Një Golf që ka përshkruar vetëm 1187 km, i prodhuar në 1980 do të dalë në ankand gjatë kësa

Ferrari prezanton modelin e ri hibrid “SF90 Spider”

Ferrari sapo ka prezantuar “SF90 Spider”, i cili është versioni i konvertueshëm i hibr

Njihuni me SUV-in elektrik që kushton vetëm 16 mijë euro

Nexon EV prodhuesi indian i makinave Tata mund të vendosë një pikë referimi të ri për çmimet e

Rritet kërkesa për makina elektrike në krizën e koronavirusit

Tregu evropian i makinave po rikuperohet ngadalë nga rënia e kërkesës e shkaktuar nga COVID-19. D

Range Rover feston 50-vjetorin me një edicion special të limituar

Prodhuesi legjendar britanik, Range Rover, pardje festoi 50-vjetorin. Range Roveri i parë u prodhua

Jay Z vs Diddy: Cili i zotëron makinat më të mira?

Përveç albumeve të tij më të shitur hip-hop, Jay Z është i njohur për bizneset dhe martesën