armir

Recent Post

Hyperion XP-1: 2.2 sekonda për të arritur shpejtësinë 100 km/orë

Me gamën e tij të madhe dhe shpejtësinë ekstreme, Hyperion XP-1 bën një emër për vete. Makina

Mercedesit S-Class 2021, hidhini një sy pjesës së brendshme të makinës

Luksi modern arrin një nivel të ri në brendësi të S-Class. Dizajnerët kanë krijuar një ambien

Studimi: Nëse mbani dritaren e makinës hapur jeni të të ekspozuar 80 për qind më shumë ndaj ndotjes së ajrit

Sipas Organizatës Botërore të Shëndetit, rreth shtatë milionë njerëz në të gjithë botën hu

Mercedes E-Class hakohet, hakerat arritën ta ndezin nga distanca

Studiuesit e sigurisë kanë gjetur 19 dobësi në një makinë Mercedes E-Class. Dobësitë mundësu

Ky është Golf 2 më i shpejtë në botë, arrin shpejtësi prej 340 km/orë

Ky është Golf 2 më i shpejtë në botë. Kohët e fundit, në Gjermani u mbajt një garë mes maki

Një Amerikan bleu një makinë 44 vjet më parë, e shiti për të shumë

Një shitje interesante e makinave na vjen nga shteti amerikan i Minesota. Bob Sportal nga Pinsburg,

Modelit Tesla 3 i prishet timoni gjatë drejtimit

Shoferi i shokuar iu drejtua shefit të Teslas, Elon Musk, pas incidentit me një shkrim në Twitter.

Lotus Caravans Off Grid – një rimorkio luksoze për udhëtime familjare

Nuk ka asgjë si të dalësh në ambiente të jashtme me familjen tuaj. Ajo është një nga mënyrat

Sony po teston një makinë elektrike në rrugë

Sony i befasoi shumë këtë viti duke prezantuar një makinë prototipi elektrike. Sony bëri një p

Shitet makina e rrallë sportive Pagani Huayra Roadster, ka vetëm 437 kilometra

Është nxjerrë në shitje një veture tejet e rrallë sportive – Pagani Huyara Roadster, që i ka