liridona

Recent Post

Ja se çfarë rezervon projekti “Artemis” i Audit!

Kreu i dizajnit të Audi, Marc Lichte, thotë se automjeti i ardhshëm autonom që do të dalë nga p

Pesë makinat më të mira familjare sipas AutoTrader

Familjet vijnë në të gjitha format dhe madhësitë ashtu si edhe makinat. Ka shumë opsione, kësh

Ja se cilën nga makinat e tij po shet Post Malone!

Post Malone po shet “Master i Monakos” të tij McLaren Senna XP 2019, e cila është një

Ja se cfare po ben Kia Motors America!

Kia Motors America po tërheq 294,756 automjete nga tregu amerikan per shkak te nje zjarri potencial

Nuk do ta besoni sesa e lehtë është të “hakoni” një Tesla Model X.

Një Tesla e hakuar është “vjedhur” në 90 sekonda falë pajisjes  Bluetooth! •

Spiunohet një Lamborghini Huracan i ri për pista, duket më ekstremi deri më tani

Version shumë ekstrem i Huracan, që është i fokusuar vetëm për pista Për më se një vit, ësh

Brenda ambientit të braktisur ku do duhej të zhvillohej Geneva Motor Show

Gjithë çfarë ka mbetur nga përgatitjet për këtë organizim, lënë një skenë mjaftë të frik

Kanë rrjedhur pamjet që e shfaqin nga afër Ford Bronco, makinës së re mund t’i largohet kulmi

Mundësia e largimit të paneleve dhe zbulimi i kulmit, e bëjnë këtë makinë të ngjashme me Jeep

Jaguar ka nisur ta testojë makinën që mbushet me rrymë që do të rivalizojë me Porsche Taycan

Këto janë pamjet e para, që shfaqet nga afër ky Jaguar i ri Modeli i tanishëm i Jaguar XJ nuk do