Category: Lifestyle

Many of life’s failures are people who did not realize how close they were to success when they gave up.

Recent Post

Ndiqni këto këshilla nëse dëshironi ta bëni makinën tuaj më komode

Sipas studimmeve të bëra në Harvard, thuhet se një shofer i makines mesatarisht në makinë kalon

“I çmendur” pas makinave luksoze, Cristiano Ronaldo prenoton Bugattin 9 milion euro

Cristiano Ronaldo konfirmon edhe njëherë tjetër pasionin e tij të shfrenuar pasion

Video/ Ja sesi mund ta ndizni makinën nëqoftë se ju ka rënë bateria, pa pasur nevojë ta shtyni

Problemi me ndezjen e veturës në çelës është një ndër më të zakonshmit për ngasësit e vet

Video/Teknologji e së ardhmes, kamioni hap gropat dhe i mbyll brenda 5 minutave

Një firmë e zhvillimit të inxhinierisë Dahir Insaatt ka projektuar kamionin e së ardhmes që rip

Makina e së ardhmes pa timon, frymëzuar nga Avatar

Mercedes Benz prezantoi se fundmi makinën më të re, e frymëzuar nga filmi i famshëm i Hollywood

Video/Ky eshte traktori më i shpejtë në bote, hyn në rekordin Guinness me një shpejtësi prej 217 km/h

Nëse keni një fushë për të lëruar dhe dëshironi ta mbaroni atë në kohë rekord, ju mund të

Audi nxjerr ne treg modelin S8, pritet të jetë konkurrente e fortë e Mercedes-Benz S63 AMG dhe BMW M760Li

Prodhuesi gjerman i veturave luksoze, Audi, e ka hedhur në treg modelin e ri të veturës sportive,

Aston Martin nxjerr makinat me ar

Aston Martin ka zbuluar dy edicione të limituara të dy supermakinave që mund t’i blini vetëm ç