Category: Te Tjera

Recent Post

Koncepti MG X është mjaft e zgjuar, ja pse!

Makina e fundit konceptuale e MG-së, E-motion Coupe tërësisht elektrike, ishte mjaft e bukur në n

BMW M8 del ne skenë në tre forma të reja!

Për shkak se bosat BMW-së kanë lënë të kuptohet se M8 do të vijë në tre shije: coupe, coupe

Jaguar vjen me ‘Projekt 9’,i cili duket i mrekullueshëm.

Jaguar ka konfirmuar se tashmë është duke marrë parasysh një ‘Projekt 9’ për të nd

Range Rover me 3 akse, dhe luks te shfrenuar!

Kompania dizenjuese T. Fotiadis Design, me qender në Berlin, ka projektuar një Range Rover 6×6

Ja sa do të jetë çmimi i Mazda MX-5. Ja vlen për një makinë të tillë!

Mazda MX-5 është një nga prodhimet më të mëdha të makinave. Nëse një muaj do të kalonte pa

Mercedes-AMG E53 është tashmë këtu! Epoka e AMG E43 mbaroi!

E pra kjo makinë ishte jetëshkurtër. Pak më shumë se një vit doli në skenë AMG E43 e cila ës

Prezantohet Koncepti BMW iX3. Një makinë e mahnitshme!

Ja ku është fuoristrada e parë-elektrike e BMW-së – një X3 të ristrukturuar me teknologji

Volkswagen do të suprizojë me risinë më të fundit në tregun e makinave!

Zbulimi i I.D. Koncepti Volkswagen në shfaqjen e automjeteve në Paris në 2016, nuk ishte thjeshtë