Kombinimi perfekt, Ford sjell konceptin e ri me një dizajn që nuk e keni parë ndonjëherë

Mariglen 0

Makinat koncepte gjithmonë na lejnë me gojë të hapur por Ford-i e ka çuar dizajnin në nivel tjetër.

Nuk jemi mësuar duke e parë Ford-in kaq futuristik dhe sportiv. Tipi i makinës që na vjen në mendje kur degjojmë këte emër është një makinë familjare ose furgon. Por Ford-i ka arritur ti kombinoj këto dy cilësi dhe na tregon kush është e ardhmja e dizajnit në makinat elektrike.

Rezultati i këtij kombini quhet Ford Evos Concept. Detajet që na bejnë përshtypje janë pa fund, por ajo ç’ka nuk është hasur më parë janë dyert që hapen si krahë dhe makina duket sikur do të fluturojë nga momenti në moment.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”21″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Lini një Përgjigje