Me helikopter sipër, mbërrin në bregdetin e Sarandës jahti superluksoz

armir 0

Një tjetër jaht superluksoz është ka mbërritur në bregdetin e Sarandës paraditen e sotme.
Siç shihet dhe në fotot e siguruara, jahti modern ka një helikopter të bardhë sipër.

Ky jaht është një ndër më luksozët në botë. Ai ka një pistë të vogël për zbritjen e helikopterëve.

Kujtojmë që pak ditë më parë në bregdetin e Sarandës u ankorua jahti më i madh në botë, i cili tërhoqi dhe vëmendjen e kryeministrit Rama, që e postoi videon e mbërritjes së mjetin luksoz lundrues në rrjetet sociale.