Hidhini një makinave që ka në garazh miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner

ardita 0

Kylie Jenner është një nga sipërmarrëset më të reja që ka krijuar pasuri me një markë kozmetike. Ajo ka përdorur ndikimin e saj nëpër rrjetet sociale për të promovuar markën e saj dhe ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm.

Përveçse është pjesë e familjes Kardashian, Jenner ka tërhequr vëmendje edhe me të dashurit e saj. Asaj duket se i pëlqejnë rreperët, sepse pasi e përfundoi marrëdhënien e saj me Tyga, u lidh me rreperin tjetër Travis Scott me të cilin tani ka edhe një vajzë. Meqënëse Scott njihet kudo për muzikën që bën, ai ka grumbulluar shumë para nga këngët dhe turnetë e tij, e duke jetuar një jetë luksoze dhe si shumica e rreperëve që dëshirojnë t’a shfaqin, ai i ka blerë të dashurës së tij disa makina.

Përveç makinave që Kylie ka marrë nga Scott, ajo edhe vetë është një fanse e makinave luksoze dhe këtë e ka treguar duke shpenzuar shumë para për to.

Shikoni më poshtë koleksioni i saj mbresëlënës të makinave:

Ferrari 458 Italia

Ferrari LaFerrari

Lamborghini Aventador SV

Range Rover

Jeep Wrangler

Rolls-Royce Wraith

Range Rover

Mercedes G-Class

Rolls-Royce Ghost

Ferrari 488 Spider

Mercedes Maybach