Ja disa nga Lambot që kanë marr pjesë në filma!

liridona 0

Nëse planifikoni një vizitë në Muzeun Lamborghini në Sant’Agata Bolognese,të jeni të sigurt qe do te shikoni shumë Lambo.

Kemi një Miura portokalli P400, një Countach gjelbër që është përdorë në The Cannonball Run në vitin 1981. LM002 Vin Diesel kaloi në Fast & Furious 4, së bashku me Sylvester Stallone Jalpa në Rocky IV. Sa për gjërat më moderne, ju do të gjeni Aventador Batman, Huracan nga Dr Strange, plus një Centenario (nga filmi i pestë Transformers) dhe një Sesto Elemento (nga Need for Speed).

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”172″ gal_title=”t”]

This post is also available in: English