Këto 11 makina moderne dhe klasike, mund ti gjeni në Londër!

liridona 0

Jaguar XK120

 

Ford Shelby Cobra GT500

Lamborghini Miura S

McLaren F1

Aston Martin V8 Vantage

Aston Martin One-77

Fiat S76 (‘Beast of Turin’)

Ferrari LaFerrari

Ferrari 250 GT SWB

Ferrari F50

Lamborghini Murcielago