Ky është superjahti luksoz i Lürssen

Admin 0

Superjahti prej 111 metrash i njohur si Project TIS ka filluar kryerjen e testimeve në det pas përfundimit të punimeve në muajin gusht. Këto testime filluan të hënën dhe do të zgjasin disa ditë. Pamja e brendshme dhe e jashtme e superjahtit prej 6 katesh u dizenjua nga Winch Design. Ende nuk ka shumë detaje rreth jahtit po ajo që bie në sy është elegance dhe pamja moderne e këtij jahti gjigand.

Ky jaht ka shumë hapësirë duke e bërë atë perfekt për të organizuar festa të mëdha me shumë njerëz të ftuar. Në tipar i këtij jahti janë edhe shkallët e gjera të zbukuruara të cilat i japin një pamje shumë të veçantë dizajnit të brendshëm të këtij superjahti.

This post is also available in: English