Ky furgon kthehet në limuzinë me një të shtypur butoni (video)

armir 0

Ky nuk është një furgon i zakonshëm, është një lloj limuzine V-Class për vipat. Vjen i kompletuar me një mini-bar, sedilje prej lëkure me opsion kontrolli temperature, kasafortë për paratë tuaja dhe një ekran TV të hollë.

Çdo gjë mund ta kontrolloni nëpërmjet një aplikacioni në smartfonin tuaj. Kjo limuzinë që mund të tendoset apo shtrihet është frymëzuar nga dizajni i Mercedes-Benz V Class van.

This post is also available in: English