Ky një nga motorrët më të mirë sportivë

armir 0

Honda CBR1000RR Fireblade është një nga motorrët sportivë më të mirë të prodhuar ndonjëherë. Motorri është shumë i shpejtë dhe i ngjashëm me një motorr garash. Ky është një motorr për ata që duan pak më shumë adrenalinë në jetën e tyre.

Udhëtimi me të është fantastik për shkak të amortizatorëve të cilët mund të përshtaten në varësi të rrugës ku do të udhëtoni. CBR1000RR Fireblade mund të arrijë një shpejtësi maksimale prej 179mph. Modelet e Honda Fireblades janë shumë të kërkuar, shumë të përdorur dhe të shtrenjtë. Një model të prodhuar në 2008 nuk e gjeni për një çmim më të ulët se 4500 paund.

This post is also available in: English