Mahnitëse! Kahn Design prezanton modelin e modifikuar të Ranger Rover, 5.0 V8 Supercharged Heartbreaker

ardita 0

Marka britanike Kahn Design ka prezantuar këtë javë modelin e saj të modifikuar Range Rover 5.0 Supercharged Autobiography LWB, i cili zyrtarisht është quajtur 5.0 V8 Supercharged Heartbreaker. 

Afzal Kahn, i cili është një dizajner i njohur, për këtë model luksoz ka zgjedhur ngjyrën e zezë Santorini për pjesën e jashtme, rrotat RS 23 inç të cilat janë në ngjyrë të zezë mat. Për sa i përket pjesës së brendshme sediljet janë prej lëkure në ngjyrë të zezë. Prapa ka mjaftueshëm hapësirë për pasagjerët si dhe ekrani prej 8 inç do të siguroje që ato jo vetëm të relaksohen por në të njëjtën kohë edhe të argëtohen. 

Ky Range Rover i modifikuar prodhon 532 kuaj fuqi. Sa i përket çmimit kjo makinë 5.0 V8 Supercharged Heartbreaker kushton 149,995 paund. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”88″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

This post is also available in: English