McLaren ka lançuar modelin më të ri, e gjitha në të zezë

ardita 0

Eshtë bërë e ditur që makina McLaren 570GT MSO do të prodhohet vetëm në 100 njësi për të gjithë botën dhe panairi special i makinës McLaren është vetëm për ato persona që mund të paguajnë 200 000 euro.

Në krahasim nga makina 570GT standarte, makina e re do të jetë krejtësisht në ngjyrë të zezë dhe do të ketë fare pak modifikime dizenjoje.

Brenda makinës sediljet janë prej lekure dhe teknologjia në makinë është përmirësuar, duke përfshirë kamerën e pasme, rregullimin e temperatures dhe sistemin audio Bowers & Wilkins. 

Lini një Përgjigje