Mercedes sjell jahtin super luksoz, që kushton 1.7 milion dollarë

ardita 0

Siç e dimë të gjithë kompania Mercedes-Benz është e njohur për makinat e tij luksoze por këtë herë kjo kompani na ka befasuar duke sjellë në treg një jaht , i cili është 14 metra e gjatë.

Ky jaht është quajtur Arrow 460 Grandturismo dhe është konceptuar për të kombinuar performancën e makinave sportive Mercedes-Benz me inovacione unike. Jahti është shumë e përshtatshme për udhëtime ditore por edhe për qëndrime në bord.

Mercedes arrin të sjellë luksin modern, stilin e veçantë dhe ka një hijeshi shumë të rehatshme në det.  Ky super jaht kushton rreth 1.7 milion dollarë.

Lini një Përgjigje