Ndalon ne mes te rruges e mahnitur nga nje “bish”- Bjondia Ne Timon-03

Admin 0

Alex, protagonistia e serialit “Bjondja ne Timon, pretendon se ka ngarë makinat më të shtrejnta dhe të bukura në botë.

Por me sa duket akoma ka shumë për të parë. Në episodin e rradhës, Alex është duke ngarë një Ford GT të kuq me vijat karakteristike në mes.

Por një makinë, nga më të rrallat në Dubai, Devel Sixteen e detyron Alex të ndalojë për disa momente dhe të vështrojë e mahnitur.

Lini një Përgjigje