Nëqoftëse nuk jetoni në këto shtete nuk mund ta keni këtë makinë!

liridona 0

Kjo është Kia K900 e re, dhe nëse nuk jetoni në Korenë e Jugut, në Lindjen e Mesme apo Shtetet e Bashkuara, nuk mund ta keni një të tillë.

Jo shumë njerëz do të jenë të pakënaqur me vendimin e AKI-së për të mos qenë K900 në Evropë, sidomos kur ata kanë tashmë zgjedhjen e Mercedes S-Class, Audi A8, BMW Seria 7, Jaguar XJ dhe kështu me rradhë.
Por ende, është mirë që të kemi opsione. Sidomos kur opsioni në fjalë është i disponueshëm me një V8 me 5.0 litër që është “prodhuesi më i fuqishëm i prodhuar ndonjëherë nga Kia”.
Motorë të tjerë janë në dispozicion – duke përfshirë V6 nga Stinger.

Makina e re ka karakteristikat më të mira nga teknologjia e Koresë së Jugut.

[Best_Wordpress_Gallery id=”77″ gal_title=”Kia K900″]

This post is also available in: English