Njihuni me disa nga makinat që ka nën pronësi trashëgimtarja e famshme, Paris Hilton

ardita 0

Paris ka lindur në qytetin e Nju Jorkut dhe është mbesa e Conrad Hilton, themeluesit të hoteleve Hilton. E lindur në para, Paris Hilton e përdori statusin e saj për të fituar edhe më shumë popullaritet. Ajo shpesh kritikohet se nuk ka ndonjë talent të vërtetë por shumë fansa e admirojnë atë për bukurinë e saj. 

Paris Hilton ka një koleksion mbresëlënës të makinave, ndër të cilat mund të gjenden shumë supermakina. Ajo është parë të ngasë makina si Lamborghini, Ferrari etj por automjeti i saj i preferuar është Lexus LFA. 

Më poshtë do të gjeni disa nga makinat që trashëgimtarja më famshme, Paris Hilton ka në garazhin e saj:

McLaren MP4-12C Spider

McLaren 650S

Rolls-Royce Ghost

Mercedes-Benz SLR McLaren

Ferrari California

GMC Yukon Hibrid

Lexus LFA

Land Rover Range Rover

Bentley Continental GT Cabriolet

Bentley Continental GT ngjyrë rozë

This post is also available in: English