Për cilën nga këto katër makina do të shpenzoni £1.5m?

liridona 0

Bugatti Veyron Super Sport
Sigurisht, Chiron është makina poster në këtë moment. Por nuk do të ekzistonte nëse Veyron nuk i kishte hedhur themelet paraprakisht, dhe derisa Chiron të shkojë zyrtarisht për një rekord me shpejtësi të lartë, kjo është më e shpejtë.

Pagani Huayra
Huayra ishte zëvendësimi binjak me turbocharger për Zonda.

Aston Martin One-77
Dhe tani për diçka pak më ndryshe.Eshte Aston Martin One-77

McLaren P1
A e dini se është më shumë se pesë vjet që kur McLaren lançoi P1?
Kombinimi i tij i dyfishtë turbo V8 dhe energjia elektrike dha 903bhp, dhe lejoi një shpejtësi të lartë 217mph.

[Best_Wordpress_Gallery id=”217″ gal_title=”cars”]