Shikoni garën e një Ford Mustang GT PP2, McLaren 720S, Chevrolet Corvette ZR1. Mos e humbisni! Video

liridona 0

Shikoni një McLaren, një Lamborghini, një Corvette, një Mustang dhe shumë të tjerë, të garojnë në garën më të madhe në botë.

Jo të gjithë 12 makinat janë kandidatë.Në kemi McLaren 720S, me 710 kuaj fuqi, dy-turbo V8. Pastaj është Porsche 911 GT2 RS, Porsche më i shpejtë dhe më i fuqishëm i bërë ndonjëherë. GT2 RS gjithashtu mund të godasë 60 m/s në më pak se tre sekonda.

Lamborghini Huracan Performante është një tjetër konkurrent, falë një 5,2-L V10 të madh, 631 kuaj fuqi dhe një sistem të shkëlqyer AWD. Dhe kush mund ta harrojë bukur Corvette ZR1, me V8 të madh të mbushur me 6,2-L, që nxjerr në pah 755 kuaj fuqi në garë.

Pjesa tjetër e fushës është e mbushur me Mustang GT, Kia Stinger, BMW M5, Honda Civic Type R. Të gjitha makina të shkëlqyera.

 

This post is also available in: English