Shikoni sa do të kushtojë një Chevrolet Silverado i vitit 2019

liridona 0

Konfiguratori i vitit 2019 i Chevrolet Silverado është prezantuar zyrtarisht për ju që të çmoni makinën Chevy.

Ka qenë një pritje e gjatë, por ajo pritje përfundoi më në fund. Tani mund të porositni vetë Silverado tuaj 2019 dhe shihni sa do të kushtojë pasi ta keni përshtatur atë pikërisht ashtu siç dëshironi.

Kamioni më i lirë që Chevrolet mund të përballojë për të shitur kushton $ 33,695.

Nën kofano është 4.3-L EcoTec3 V6 që prodhon 285 kuaj fuqi dhe 305 lb-ft çift rrotullues përmes një transmetimi automatik me 6 shpejtësi. Në pjesën e pasme është DuraBed i ri i patentuar i Chevy, ndërsa në kabinë është një ekran infotainment prej 7 inçësh dhe një sistem audio 6-altoparlantësh.

Ka më shumë paketa dhe opsione për të zgjedhur, por ju mund të zgjidhni disa lloje te ndryshme përmes konfiguruesit Silverado.

This post is also available in: English