Tag: Alfa Romeo

Recent Post

Alfa Romeo i ri që sfidon Ferrari-n

Prodhuesi italian i makinave të “zakonshme” dita dites po drejtohet edhe më shumë  në ti

Mahnitëse! Ja sesi do të dukeshin makinat sportive të shndërruara në furgona

A e keni imagjinuar ndonjëherë sesi do të dukeshin makinat e markave si Bugatti, Porsche , Alfa Ro

Alfa Romeo Stelvio Ti Sport – Panairi Ndërkombëtar i Makinave të 2018 në Kanada

Me këtë ngjyrë të zjarrtë dhe me format e lakmuara si mund të mos e vini re tek Panairi Ndërko