Tag: aston martin

Recent Post

E pabesueshme! Kjo do të jetë fuqia e makinës së re Aston Martin Valkyrie

Aston Martin Valkyrie do të jetë një nga makinat më të shpejta në botë. Kompania britanike ës

Aston Martin synon të arrijë Ferrari-n në të ardhura

Drejtuesi ekzekutiv i Aston Martin Andy Palmer tregon si do sjell një rilindje në kampanin britanik

Aston Martin do të “elektrifikojë” edhe makinat klasike

Kohët e fundit shumë pronarë makinash klasike kanë filluar që të vendosin motorrë elektrikë n

Aston Martin DBS 59 një makinë e rrallë që do të ndërtohet nga Aston Martin

Viti 2019 shënon 60-vjetorin e fitores së makinave Aston Martin në garën 24-orëshe të LaMans. 2

Aston Martin feston 100 vjetorin e Zagato me 2 makina të reja

Partneriteti ndërmjet Aston Martin dhe Zagato ka më shumë se 60 që vazhdon duke krijuar disa nga

Për herë të parë një Aston Martin e blinduar

Kur mendojmë për makina të blinduara gjithmonë mendja na shkon tek Mercedes S-Class duke udhëtua

Aston Martin na prezanton me baterinë për modelin e saj të ardhshëm RapidE

Presidenti dhe Shefi i Grupit Ekzekutiv i Aston Martin, Andy Palmer zyrtarisht ka zbuluar baterinë e