Tag: concept

Recent Post

Porsche zyrtarizon emrin e makinës së re elektrike për vitin 2019 – Shikoni si ngjan

“Porsche Taycan” është emëruar makina e re elektrike që Porsche ka njoftuar se fundmi. Taycan

Surprizon Cadillac me disqet e gramafonit

Kur disqet e gramafonit kanë qënë në modë, makinat nuk kanë pasur fare komoditetin e të pasuri

Arsyeja pse ne shqiptarët kemi fiksim benzat (Video)

Mercedez Benz nuk shteron kurrë së krijuari, evoluari dhe suprizuari. Pavarësisht viteve të shumt