Tag: Honda

Recent Post

Ky është motorri që ju duhet në rrugë me shumë trafik!

Eksperienca e parë e ngarjes së një motorri për shumë persona është scooter-i. Këto motorra j

Honda ka krijuar një lodër me zhurma makinash e cila është qetësuese për foshnjet që qajnë

Marka e njohur Honda ka krijuar një lodër e cila qetëson fëmijët kur qajnë. E quajtur ‘The Ho

E mahnitshme! Ky është modeli i ri HR-V Sport i prezantuar nga Honda

Honda ka shtuar edhe një model tjetër tek fuoristradat HR-V në Europë. Bëhet fjalë për modelin

Shikoni sa kushton kjo makinë e rrallë Honda

Zakonisht kur flitet për makina të rralla që dalin në ankand mendja na shkon tek makinat e njohur

Honda Civic Type R modeli i vitit 2019 vjen me shumë përmirësime

Pas përmirësimeve që pësuan modelet Civic Coupe dhe Sedan para disa muajsh Honda do të nxjerrë

Ky motorr i krijuar nga Honda përdor një teknologji vetëbalancimi

Ky është një motorr i zgjuar elektrik i krijuar nga marka e njohur Honda. Kjo teknologji quhet Ass

Honda CBR1100XX Blackbird, një motorr që ja vlen

Honda CBR1100XX Blackbird është shembulli perfekt i një motorri të rehatshëm por me një fuqi dh