Tag: Hyundai

Recent Post

Kjo është teknologjia më e fundit që Hyundai do të vendosë tek modeli i ri Santa Fe

Nëse keni një llogari bankare të majme ju mund të bleni një makinë luksoze si Bentley Bentayga

Hyundai po përgadit një model supriz dhe zbulon një anë tjetër të kësaj markë

Kohë më parë, Hyundai ka lënë të kuptohet, se linja N, do ta ketë një veturë sportive shumë

Hyundai hedh në treg Electric Kona që mund të lëviz 470 km për karikim

  Hyundai sapo ka hedhur ne treg Kona Electric. Nënkompakt elektrik do të vijë me dy opsione

Hyundai zbulon disa detaje nga modeli i ri i makinës elektrike, ja sa kilometra përshkruan

Hyundai ka publikuar një foto dhe disa detaje paraprake për fuoristradën e saj Kona që do jetë k