Tag: Kona BEV

Recent Post

Hyundai zbulon disa detaje nga modeli i ri i makinës elektrike, ja sa kilometra përshkruan

Hyundai ka publikuar një foto dhe disa detaje paraprake për fuoristradën e saj Kona që do jetë k