Tag: makina 2018

Recent Post

Lamborghini kthen prapa disa Centenario, shkaku i një gabimi shumë të vogël

  Lamborghini ka krijuar vetëm 40 njësi të modelit Centenario, që është i bazuar në Avent

Kërkesa enorme për hibridin Golf GTE, Volkswagen ndërprenë përkohësisht porositë shkaku i ngarkesës së prodhimtarisë

  Golf GTE duket se është shumë popullor, për t’i plotësuar të gjitha kërkesat Hibridi

Jaguar prezanton modelin F-Pace të 2019, ja gama e re e teknologjisë që do të ketë kjo fuoristradë

  Këtë jave kompania Jaguar ka bërë të ditur disa detaje për modelin e ri të vitit 2019 F

Rolls-Royce Cullinan nuk i trembet kodrave të rërës në Dubai (video)

  Rolls-Royce Cullinan ka bërë një punë tepër të madhe për të mos konisderuar modelin e

Volkswagen I.D.R Pikes Peak gati për të thyer rekord

  Mesa duket çdo disa muaj Volkswagen zbulon nje model I.D concept dhe të gjitha këto I parap

Modeli i ri i Mercedes-Maybach qe asnje nuk mund te blej

  Kur nje marke e konsoliduar dhe me shtrirje globale sic eshte Mercedez takon simbolin e luksit

E para sendilje per femije me Airbag

  Nëse Volvo do prodhonte sendilje për makina, ato do të dukeshin kështu. Kompania Maxi-Cosi

Besojeni ose jo, por kjo është një Skoda. Njihuni me makinën më të rrallë të garave që keni parë ndonjëherë

Ndoshta do ju duket e çuditshme por para 60 vitesh Skoda ka pasur një makinë garash, të bukur dhe