Tag: Mercedes Benz

Recent Post

Mercedes Benz heq nga qarkullimi mijëra makina me naftë

Organet zyrtare tërheqin nga qarkullimi mijëra Mercedesë me naftë. Prodhuesi i makinave Mercedes

Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe duket edhe më sportive me paketën e re aerodinamike

Makina Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe është një makinat më të mira dhe më të shpejta që kompani

Tesla dhe Mercedes mund të bashkëpunojne për të ndërtuar një furgon elektrik

Elon Musk mund të jetë duke biseduar me kompaninë Daimler, për ta bërë të mundshëm këtë bas

Mercedes-AMG nuk ka në plan të ndërtojë një “Project Two”

Para disa ditësh Mercedes njoftoi se supermakina e njohur ndryshe si Project One do të njihet me em

Mercedes-AMG A45 do të ketë një motorr të fuqishëm.

Mercedes-AMG prezantoi dje në Paris Motor Show modelin e ri A35, por fansat e Mercedes po mendon se

Ky furgon kthehet në limuzinë me një të shtypur butoni (video)

Ky nuk është një furgon i zakonshëm, është një lloj limuzine V-Class për vipat. Vjen i komple

Mercedes Benz po krijon një aplikacion anti-krim për makinat e tyre të ardhshme

Bota nuk është një vend i sigurtë, sidomos nëse ngisni një Mercedes-Benz. Krimet e lidhura me a

Mercedes prezanton furgonët e rinjë

Pas disa vitesh ndërtimi dhe testimesh Mercedes-Benz është gati të prezantojë furgonët e gjener