Tag: Nissan

Recent Post

Makina e re Nissan GT-R Special Edition duket fantastike

Ky version i veçantë GT-R do të ndërtohet nga Nissan për nder të ambasadores së markës tenist

Shikoni sa makina Nissan GTR-50 do të ndërtohen

Kompania Nissan ka deklaruar se do të ndërtojë vetëm 50 makina Nissan GTR-50  dhe secila do

E mahnitshme! Nissan prezanton versionin e ri të modelit Leaf

Nissan ka prezantuar në Tokyo makinën e garave Nissan Leaf Nismo RC e cila ka rreth 2 herë më shu

Këto janë makinat që do të përdorin sistemin Android të Google tek modelet e ardhshme

Kompanitë aleate të makinave Renault-Nissan-Mitsubishi kanë njoftuar se do të përdorin sistemin

GT-R I RI PRITET TË JETË SUPER MAKINA SPORTIVE MË E SHPEJTË NË BOTË

Në një intervistë eskluzive në “Goodwood Festival of Speed”, shefi i dizajnit Alfonso Albaisa

Së shpejti Nissan lançon modelin e ri, ja sa kuaj fuqi do të ketë

Eshtë bërë e ditur që sapo kanë filluar punimet për zëvendësimin e modelit 370Z, që për her

Nissan tranformon modelin sportiv 370Z, ja veçantia e re që ka sjellë

Njihuni me makinën ekstreme të markës Nissan e cila prodhon 330 kuaj fuqi, dhe në vend të gomave