Tag: supercar

Recent Post

Nëntë nga prototipet më të bukura që kurrë nuk i’a dolën të prodhoheshin

Këto janë makinat që do të dëshironim që t’u prodhonin, por që nuk mundën t’ia dilnin dot

Lamborghini kthen prapa disa Centenario, shkaku i një gabimi shumë të vogël

  Lamborghini ka krijuar vetëm 40 njësi të modelit Centenario, që është i bazuar në Avent

Jaguar prezanton modelin F-Pace të 2019, ja gama e re e teknologjisë që do të ketë kjo fuoristradë

  Këtë jave kompania Jaguar ka bërë të ditur disa detaje për modelin e ri të vitit 2019 F

Rolls-Royce Cullinan nuk i trembet kodrave të rërës në Dubai (video)

  Rolls-Royce Cullinan ka bërë një punë tepër të madhe për të mos konisderuar modelin e

Volkswagen I.D.R Pikes Peak gati për të thyer rekord

  Mesa duket çdo disa muaj Volkswagen zbulon nje model I.D concept dhe të gjitha këto I parap

Modeli i ri i Mercedes-Maybach qe asnje nuk mund te blej

  Kur nje marke e konsoliduar dhe me shtrirje globale sic eshte Mercedez takon simbolin e luksit

Pas Volkwagen-it edhe Porsche njofton që do të largojë zyrtarisht nga prodhimi makinat me naftë.

  Kompania gjermane Porsche ka vendosur të ndalojë prodhimin e makinave me naftë.  Porsc

Si një bjonde parkon falas në parking me pagesë?-Bjondia në timon-07

Alex nuk ndalon së surprizuari. Eshtë e ditur që përfitimet e të pasurit një makinë luksoze si

Porosi E Jashtëzakonshme- Bjondia në Timon-04

Kur njerëzit  zakonisht porosisin gjëra, ato mund të jenë telefona, rroba, këpucë, aksesor