Tag: suv

Recent Post

55 makina me sistem vetë-drejtimi vendosin një rekord të ri botëror (video)

Kjo shfaqje hipnotizuese që tregon makinat me sistem vetë-drejtimi ka arritur të thyej një rekord

Karlmann King, kjo makinë e blinduar kushton 3.5 milion dollarë

Ju prezantojmë me Karlmann King. Kjo makinë SUV është krijuar në Europë nga një ekip dizajnër

Maserati i jep rendësi SUV-ve pas rritjes se tregut të kësaj kategorie, ja çfarë planikifikon!

Në planin pesëvjeçar të Maseratit, marka italiane zbuloj plane për një SUV më të avancuar se

Bugatti po merr në konsideratë ndërtimin e një fuoristrade hibride

Muajin e kaluar kreu i Bugatti Stephan Winkelman deklaroi se komapnia po mendon që të zgjerojë lin

Pse Modeli X i Tesla-s nuk përmbyset edhe pse goditet 3 herë?(video)

Shumica e makinave SUV tentojnë të përmbysen kur goditen nga pjesa anësore, por jo Tesla Model&nb

Mitsubishi e merr seriozisht prodhimin e fuoristradave, zbulon planet që ka deri më 2021

Dimë që Mitsubish-i për një kohë të gjatë ka qënë duke punuar mbi disa projekte të reja por

Mercedes G-Class 2019, i pershtatet terrenit dhe shijes Shqiptare(video)

Mercedes G-Class, makina luksoze për  Off-road, gjithmonë ka qenë konsideruar si një ikonë

Jaguar prezanton modelin F-Pace të 2019, ja gama e re e teknologjisë që do të ketë kjo fuoristradë

  Këtë jave kompania Jaguar ka bërë të ditur disa detaje për modelin e ri të vitit 2019 F

Rolls-Royce Cullinan nuk i trembet kodrave të rërës në Dubai (video)

  Rolls-Royce Cullinan ka bërë një punë tepër të madhe për të mos konisderuar modelin e