Tentoi të “vidhte” Fordin e tij! Ja përse e bëri! Video

liridona 0

Një person me emrin Yohanys Lopez ne Florida është në paraburgim pasi u përpoq të vjedhë Ford F-250 të tij të marrë nga një rimorkio.
Lopez me sa duket beri gabim mbase gabimi,duke perfunduar ne burg.
Ai tha që vetem do merte disa gjera presonale brenda në makinë,ama qellimi it ij ishte të merte makinën e tij dhe të largohej.
Kur ekuipazhi e pa se çfarë po bënte,u larguan nga timoni dhe lajmëruan policinë.

 

This post is also available in: English